Kreatívne tipy

PRACUJEME S TEKUTÝMI GLAZÚRAMI BOTZ

PRACUJEME S TEKUTÝMI GLAZÚRAMI BOTZ Nádherné efektné glazúry BOTZ pre zvýraznenie vašich keramických a porcelánových výrobkov. Tekuté glazúry Botz si zamilujete pre ich jednoduché a univerzálne použitie.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako na kaligrafiu?

Ako na kaligrafiu? Kaligrafia je o umení písania alebo o krasopise. V krátkosti vám predstavíme perká a štetce vhodné pre kaligrafiu. Za kaligrafiu môžme považovať ručne písané listy, nápisy a tiež výtvarné umenie. Pôvodná kaligrafia bola hlavne o písme, dnešná sa už od toho odkláňa a vznikajú umelecké diela. Zvláštny a jedinečný rukopis priťahuje pozornosť a je v protiklade s tlačeným písmom.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Náradie na drevorezbu aj videá prác

Náradie na drevorezbu aj videá prác Tradičná je práce s drevom, jeho opracovávanie a vyrezávanie. V minulosti vznikli mnohé nádherné rezbárske práce s použitím základných nástrojov. Dnes už máte možnosť vybrať si z množstva náradia, ktoré vám ideálne sadne do ruky a hodí sa ku konrétnej práci.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako točiť hlinu na hrnčiarskom kruhu

Ako točiť hlinu na hrnčiarskom kruhu Video o tom ako to je jednoduché. Však práca s keramickou hlinou na hrnčiarskom kruhu si vyžaduje určitú zručnosť a prax.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info