Superbiela, Lukas, Illu-Color - Airbrush

Superbiela, Lukas, Illu-Color - Airbrush

30 ml fľaška s kvapátkom, veľmi jemne pigmentované svetlostále farby obsahujúce vodou riediteľné akrylové spojivo, rýchloschnúce, vode odolné. Vhodným podkladom sú všetky pevné, nekriedujúce odmastnené materiály. Hrdzavejúce kovy sa musia ošetriť ochranným antikoróznym náterom.

11,74 € s DPH

Výrobca: Lukas

Hladké povrchy sa musia vopred ošetriť základným náterom od výrobcu Lukas Airbrusch. Airbrushové maľby na kapotách áut, nádržiach motoriek možno prelakovať s akrylovým lakom 2K a je možné ich zahriať až na cca. 80 stupňov Celzia v sušičkách (odporúčajú sa urobiť vopred skúšky, aby sa otestovala zlúčiteľnosť rôznych materiálov). Illu-Color vytvára v tenkých vrstvách lazúru, s pribúdajúcimi vrstvami má vyššiu kryciu schopnosť. Biela farba má slabšiu kryciu schopnosť, super biela farba má silnú kryciu schopnosť, pričom obidva odtiene nežltnú. Všetky odtiene možno vzájomne miešať. Obvykle sa farby Illu-Color spracovávajú v neriedenej forme, avšak možno ich bez problémov riediť až s 2 časťami vody.

Sortiment: 27 farebných odtieňov v 30 ml fľaškách s dávkovačom, 14 farebných odtieňov v 250 ml fľašiach s možnosťou opätovného doplnenia.
Objem: 30 ml

Nový komentár

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info