matná čierna, Winsor Newton

matná čierna, Winsor Newton

Winsor & Newton Kaligrafické tuše ponúkajú najširšiu škálu farieb, na ktoré je možné použiť namáčacie perá alebo plniace perá. Škála pozostáva z 18 farieb, 14 žiarivých farieb pokrývajúcich farebné spektrum a 4 extra farby – Matná čierna, Biela, Zlatá a Strieborná. Všetky farby sú v ponuke v 30 ml fľaštičkách.

10,17 € s DPH

Výrobca: Winsor Newton

Kaligrafia bola pokladaná za umenie, a zároveň bola základom písomnej komunikácie až do objavenia tlače. Kaligrafia sa stáva v súčasnosti stále populárnejšou a venujú sa jej tak profesionálni, ako aj amatérski umelci na celom svete. Winsor & Newton využíva svoje odborné vedomosti a skúsenosti pri výrobe kaligrafických tušov od roku 1890, vytvorili širokú škálu 18 farieb, ktoré sú žiarivé a odolné voči svetlu.

Na 14 farieb (s modrým vrchnákom) môžu byť použité: namáčacie pero, plniace pero, technické pero a airbrush. Tieto farby je možné ľubovoľne spolu miešať. Na 4 farby (s červeným vrchnákom) sú vhodné: namáčacie pero a štetec (platí to aj na zmesy vytvorené z týchto farieb). Tieto farby sú nepriehľadné. Čierna a Biela sú matné.

Winsor & Newton Kaligrafické tuše boli vyvinuté tak, aby poskytli umelcom bezkonkurenčnú úroveň trvácnosti a kvality. Všetky Kaligrafické tuše majú najvyšší rating trvácnosti AA alebo A.

Výrobca: Winsor Newton

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info